Annuleren
Zoeken
×
  • Geen resultaten

    We konden voor de zoekopdracht geen resultaten vinden.

  • Aan het zoeken

    De resultaten voor de zoekopdracht worden verzameld.

Cultuurcheques

Vrije tijd/Cultuur

Cultuurcoördinatoren per onderwijsinstelling

Antwerpen heeft een groot cultureel aanbod, zeer begrijpelijk dat je soms door de bomen het bos niet meer ziet! Gelukkig hebben de onderwijsinstellingen cultuurcoördinatoren waar je met al je culturele vragen terecht kan!

Cultuurcoördinatoren per onderwijsinstelling

    Onderwijsinstelling Cultuurcoördinator Adres
Universiteit Antwerpen Ines Van Meerbeeck - ines.vanmeerbeeck@uantwerpen.be Gebouw E (Agora), Hoek grote Kauwenberg 2 - Vekestraat, 2000 Antwerpen
KU Leuven Antwerpen Anouk Van Dongen - anouk.vandongen@kuleuven.be Korte Nieuwstraat 33, 2000 Antwerpen - Sint Andreisstraat 2, 2000 Antwerpen
Instituut voor Tropische Geneeskunde Helga Bodges - hbodges@itg.be Nationalestraat 155, 2000 Antwerpen
Hogere Zeevaartschool Griet Bellekens - griet.bellekens@hzs.be & Sylvia Adriaenssens - sylvia.adriaenssens@hzs.be Noordkasteel Oost 6, 2030 Antwerpen
Thomas More Antwerpen Lien Baeyens - lien.baeyens@thomasmore.be Kronenburgstraat 62-68, 2000 Antwerpen
AP Hogeschool Stefanie Verbeke - stefanie.verbeke@ap.be Lange Nieuwstraat 101, 2000 Antwerpen
Karel De Grote hogeschool Evi Wouters - evi.wouters@KDG.be Campus Zuid - Brusselstraat 45; 2018 Antwerpen